O nas

Swoimi działaniami dążymy do tego, aby ułatwiać codzienną pracę związaną z prowadzeniem własnej działalności. Oferujemy atrakcyjne lokalizacje, aranżujemy i proponujemy profesjonalną opiekę nad miejscem, w którym komfortowo rozwiniesz swój biznes. Pełnimy również rolę przewodnika na niebie organizując niezapomniane loty biznesowe.

Estate

Odpowiednia aranżacja przestrzeni biurowej może usprawniać i wspomagać komunikację w firmie, nieodpowiednia działa destruktywnie. O tym przekonaliśmy się już dawno, dlatego dziś zarządzanie przestrzenią traktujemy jako rodzaj sztuki. Nasi specjaliści to prawdziwi artyści, którzy każdego dnia, z rzeźbiarską precyzją, kreują przestrzenie, w których chce się pracować. Całodobowa ochrona, monitoring, sieć internetowa i klimatyzowane pomieszczenia to tylko niektóre z wprowadzanych przez nas standardów, które znacząco wpływają na komfort codziennej pracy.

Jesteśmy właścicielem ponad 60 tys. m2 powierzchni biurowych, handlowych i usługowych. Każdą wynajmowaną powierzchnię traktujemy w sposób elastyczny, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb klienta.

Twoje biuro w samym
centrum miasta

Nasze nieruchomości